60K General Ranking Male
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Hasan Öztürk TUR 37 1990 40-M 09:15:01 Bireysel
2 Murat Akın TUR 43 1982 40-M 10:01:41 Ankyra
3 Utku Eryaşar TUR 54 70 40+M 10:29:33 Team Kronos/Solomon Türkiye
60K Result Ranking 40- Male
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Hasan Öztürk TUR 37 1990 40-M 09:15:01 Bireysel
2 Murat Akın TUR 43 1982 40-M 10:01:41 Ankyra
3 Cüneyt Eşli TUR 36 1983 40-M 11:02:08 Adana Hiperbike Tedavi Merkezi
60K Result Ranking 40+ male
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Utku Eryaşar TUR 54 70 40+M 10:29:33 Team Kronos/Solomon Türkiye
2 Serdar Ünalan TUR 40 1972 40+M 11:01:56 Ankyra Triatlon
3 Ergün Kızılaslan TUR 25 1974 40+M 11:34:52 Bireysel
60K General Ranking Female
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Elena Polyakova RUS 2 1981 40-F 11:59:22 Salomon Turkey
2 Sevil Toker TUR 50 1983 40-F 13:28:36 Bireysel
60K Result Ranking 40- Female
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Elena Polyakova RUS 2 1981 40-F 11:59:22 Salomon Turkey
2 Sevil Toker TUR 50 1983 40-F 13:28:36 Bireysel
25K General Ranking Female
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Ceren Hancıoğlu TUR 30 1981 40-F 04:36:18 Marathonist
2 Özden Sertkaya TUR 152 1978 40-F 04:36:18 Pan Dağcılık
3 Deniz Yusufoğlu TUR 114 1981 40-F 05:01:15 Bireysel
25K Result Ranking 40- Male
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Aykut Çelikbaş TUR 1 1976 40-M 03:10:30 Salomon Turkey
2 Kerim Fevzi Karaoğul TUR 153 1976 40-M 03:33:54 Akut
3 Ferit Kardaş TUR 132 1980 40-M 03:44:18 Bireysel
25K Result Ranking 40+ Male
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Kemal Kukul TUR 14 1965 40+M 03:10:30 Team Raidlight Turkey
2 Mustafa Ekseri TUR 103 1958 40+M 03:28:31 Kapadokya - Avanos
3 Cenk Turan TUR 46 1973 40+M 04:33:28 Bireysel
25K Result Ranking 40- Female
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Ceren Hancıoğlu TUR 30 1981 40-F 04:36:18 Marathonist
2 Özden Sertkaya TUR 152 1978 40-F 04:36:18 Pan Dağcılık
3 Deniz Yusufoğlu TUR 114 1981 40-F 05:01:15 Bireysel
25K Result Ranking 40+ Female
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Selnur Yeter TUR 141 1968 40+F 05:39:17 Bireysel
2 Gaye Gönülal TUR 110 1974 40+F 05:41:12 Middle Earth Travel
10K  General Ranking
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Yasin Avcı TUR 157 1975 40+M 00:57:00 YEŞİL BURSA AMATÖR OLTA BALIKÇILARI DERNEĞİ
2 Fırat Kara TUR 62 1972 40+M 00:58:38 RAİDLİGHT TÜRKİYE
3 Selim Öz TUR 217 1985 40-M 01:00:18 Bireysel
10K Result Renking Male 40+
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Yasin Avcı TUR 157 1975 40+M 00:57:15 YEŞİL BURSA AMATÖR OLTA BALIKÇILARI DERNEĞİ
2 Fırat Kara TUR 62 1972 40+M 00:58:38 RAİDLİGHT TÜRKİYE
3 Mahmut Aytekin TUR 215 1963 40+M 01:01:18 MERSİN ORMAN SPOR
10K Result Ranking Male 40-
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Selim Öz TUR 217 1985 40-M 01:00:18 Bireysel
2 İlker Bozcan TUR 101 1993 40-M 01:03:52 ODTU DKSK
3 Bekir Hekim TUR 147 1994 40-M 01:46:31 Bireysel
10K Result Ranking Female
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Nurdan Karakulak TUR 220 2001 40-F 01:37:31 Kayseri Erciyes AŞ Kış Ve Doğa Sporları Kulübü
2 Aydan Karakulak TUR 219 2000 40-F 01:38:17 Kayseri Erciyes AŞ Kış Ve Doğa Sporları Kulübü
3 HÜLYA KARAKUŞ TUR 202 1981 40-F 02:21:06 Bireysel
VK General Ranking Female
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Aslı Sertçelik TUR 341 1983 40-F 01:35:15 Salomon Türkiye
2 Özden Sertkaya TUR 344 1980 40-F 01:54:31 Bireysel
VK Result Ranking Male -40-
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Emre Ayar TUR 301 1990 40-M 01:08:30 ODTU SK
2 Ahmet Ziya Mortaş TUR 329 1981 40-M 01:11:38 Bireysel
3 Aykut Çelikbaş TUR 346 1976 40-M 01:13:23 Salomon Turkey
VK Result Ranking Male 40+
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Cenk Turan TUR 316 1973 40+M 01:21:34 Bireysel
2 Yasin Avcı TUR 65 1975 40+M 01:23:15 YEŞİL BURSA AMATÖR OLTA BALIKÇILARI DERNEĞİ
3 Silvio Braggiotti TUR 335 1963 40+M 01:25:45 Bireysel
VK Result Ranking Female 40-
Rank Adı Soyadı Ülke Bib Doğum Tarihi Kategori Zaman Takım
1 Aslı Sertçelik TUR 341 1983 40-F 01:35:15 Salomon Türkiye
2 Özden Sertkaya TUR 344 1980 40-F 01:54:31 Bireysel
English